Rojst (2018) Online PL

Rojst to najnowszy polski serial opowiadający o podwójnym, brutalnym morderstwie (młodej prostytutki i miejscowego komunistycznego działacza), które zostało dokonane w małym mieście zlokalizowanym gdzieś na południowym zachodzie Polski w latach 80′. Traf chciał, iż w tym samym czasie podwójne samobójstwo popełnia również para nastolatków. Sprawą zaczyna się interesować dwóch panów. Pierwszy z nich to doświadczony a zarazem zgorzkniały dziennikarz, drugim jest młody redaktor, który jest synem wysoko postawionego działacza partyjnego. Rozpoczyna się walka z czasem.

Czy film okaże się kolejną kiszką? Nie wygląda na to! Bardzo dobrze zrealizowany serial, który po prostu mnie pochłonął od samego początku. Szczególnie jak widzisz Piotra Fronczewskiego a w tle leci piosenka Franka Kimono. No po prostu majstersztyk 🙂

Serial oglądniesz na poniższych platformach ↓

*** Przed założeniem konta u w/w operatora należy samodzielnie sprawdzić czy dany film / serial jest dostępny. Nie biorę odpowiedzialności za to, iż ktoś nie sprawdził czy dany tytuł się tam znajduje zanim założył i opłacił swoje konto.

Rojst (2018) Online PL
oceń film:4 głosy4.8
Pozytywy:
świetna gra aktorska
wysoka jakość video
Negatywy:
nie zauważyłem
4.8
Podsumowanie
Jeden z lepszych seriali wypuszczony w 2018 roku. Historia która wciąga już od pierwszych minut i trzyma w napięciu. Świetna gra aktorska to wisienka na torcie. Serdecznie polecam!

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *